top of page

Kolejny kameralny budynek na Gocławku.
Kupując mieszkanie w tym budynku poczujecie spokój i bezpieczeństwo . Tylko 8 lokali w budynku . Daje to uczucie większego komfortu i kameralności, większą możliwość własnego wpływu na różne decyzje , na przykład na co będą przeznaczone środki z funduszu remontowego zgromadzone po latach. Możliwość szybkiego organizowania zebrania wspólnoty . Wyboru Zarządcy budynku. Wyboru dostawców mediów . Wyboru firmy sprzątającej. I t. d.
To wszystko bardzo ważne aspekty które odróżniają mieszkających w tak kameralnym budynku do wielorodzinnych bloków i osiedli , a na które mało kto zwraca uwagę przy wyborze własnego M.

Budynek powstaje w drugiej linii zabudowy od ul. Szaserów. W sąsiedztwie przystanki autobusowe i tramwajowe, rezerwat przyrody Olszynka Grochowska -kawałek lasu ze ścieżkami w zaledwie 300 metrów , pływalnia Szuwarek-300 metrów, Park przy pływalni , szkoła -300 metrów, sklep Żabka – 100 metrów, przedszkola, przychodnie, centrum handlowe King Cross, Castorama od 500 m do 1 km.

Budynek posiada 8 mieszkań od 62 do 118 m2, garaże podziemne i w parterze, winda, komórki lokatorskie.

Dodatkowym atutem jest możliwość wykonania własnego projektu aranżacji wnętrz (ścianki, hydraulika, elektryka) , pod warunkiem , że roboty w danym mieszkaniu jeszcze się nie rozpoczęli.​ Jest możliwość wykonania wykończenia mieszkań przez zaufane firmy wykończeniowe.
Komórki lokatorskie 2000 ZŁ/M2
Miejsce postojowe 35000 zł.

Planowany termin przekazania kluczy – grudzień 2023 r.

Pełna własność gruntu.

bottom of page