WIECZÓR2.jpeg

Samowystarczalne Mieszkania z OZE

  Kameralny budynek 8 lokalowy w doskonałym miejscu na Gocławku. 

W pobliżu znajdują się  przystanki autobusowe i tramwajowe,  rezerwat przyrody Olszynka Grochowska , pływalnia Szuwarek, szkoły, przedszkola, przychodnie, centrum handlowe King Cross, Castorama. Budynek znajduję się w drugiej linii zabudowy od ul. Szaserów.

Budynek posiada 8 mieszkań od 62 do 118 m2, garaże podziemne i w parterze, winda, komórki lokatorskie.

 Ogromnym atutem Naszej inwestycji będzie samowystarczalność

 Każde mieszkanie będzie miało własną  pompę ciepła powietrze-woda, ogrzewanie podłogowe, oraz  instalacje fotowoltaiczną 3kw.  Ze względu na ograniczoną powierzchnie dachu , tylko 5 mieszkań będą mieli instalację  fotowoltaiczną.  Pierwszeństwo obowiązuje  według podpisanych kolejne umów.

Planując montaż odnawialnych źródeł  ciepła nie zrezygnowałyśmy z kotłowni gazowej, która też będzie zamontowana w budynku.

 W obecnej chwili został zlecony projekt wykonawczy na dobór urządzeń do OZE. W momencie , jak go dostaniemy - szczegóły urządzeń pojawią się na stronie.  

Pompa Ciepła Powietrze-woda, ogrzewanie podłogowe, Panele fotowoltaiczne sprawią , że rachunki za ogrzewanie i prąd będą niemal zerowe o każdej porze roku.  

 Dodatkowym atutem jest możliwość wykonania własnego projektu aranżacji wnętrz (ścianki, hydraulika, elektryka) , pod warunkiem , że roboty w danym mieszkaniu jeszcze się nie rozpoczęli. 

Planowany termin przekazania kluczy - grudzień 2023 r.  

Pełna własność gruntu.

ZESTAWIENIE MIESZKAŃ

Zrzut ekranu 2022-01-20 o 16.00.16.png